גוגל לעסקים 

יצירת מיתוג והגברת נראות העסק ברשת

חשוף את העסק שלך לקהל לקוחות חדש באמצעות גוגל ביזנס, יצירת פרופיל עסקי מלא כולל קמפיינים, פוסטים, רשימת מוצרים, חשיפה ללקוחות המצויים בקרבה גאוגרפית לעסק שלך ועוד….

חשוף את העסק שלך לקהל לקוחות חדש באמצעות גוגל לעסקים

גוגל לעסקים הינו כלי מיתוג ושיווק עוצמתי אשר בשימוש נכון יחשוף את העסק שלך לקהל לקוחות חדש בהתאם למיקום גאוגרפי, גוגל לעסקים, מופיע בנוסף למנוע החיפוש הרגיל של גוגל גם במפות.

כאמור על ידי שימוש בשיטת קידום נכונה והעלאת פוסטים, קמפיינים, מוצרים, הפרופיל של העסק שלך בגוגל ביזנס, יופיע בראש רשימת תוצאות החיפוש של גוגל ובכך יגדיל באופן ניכר את קהל הלקוחות הפוטנציאלי של העסק.

מעוניין במידע נוסף? תן לנו ליצור איתך קשר

הייתרונות של גוגל ביזנס

גוגל ביזנס יוצר עבורך פרופיל עסקי מלא אשר מקנה לעסק שלך יתרונות רבים, להלן רשימת יתרונות חלקית:

  1. מאפשר לגולשים גישה לפרטי יצירת הקשר של העסק.
  2. מפשר לגולש לאתר את העסק על המפה בקלות.
  3. הנתונים של גוגל ביזנס מופיעים במפות של גוגל ובוויז.
  4. משפר את תוצאות החיפוש והקידום של מנוע החיפוש של גוגל.
  5. מאפשר יצירת פוסטים מהירים עם רשימת מוצרים.
  6. מאפשר הוספת תמונות של העסק שלך מבפנים ומבחוץ לאיתור קל על ידי הלקוחות.
  7. מאפשר ללקוח למצוא בקלות את השעות בהן העסק פעיל ואת שעות העומס של העסק, בכך מאפשר ללקוח לבחור להגיע בשעות עמוסות פחות.
  8. מאפשר יצירת רשימת מוצרים והצגתם.
  9. מאפשר לבעל העסק לקבל רשימת תובנות לגבי הגולשים אשר התעניינו בעסק, פעילותם, האם גלשו לאתר העסק, האם התקשרו לעסק, האם צפו בתמונות ועוד מידע המאפשר מיקוד של הקמפיין על מנת ליצר יותר פניות רלוונטיות לעסק.
  10. מאפשר קבלת דוח השוואתי מול עסקים דומים באזורך.

מעוניין במידע נוסף? תן לנו ליצור איתך קשר

כיצד להשתמש נכון בגוגל ביזנס

ניהול חוות דעת וביקורת לקוחות

נגן וידאו

צפה בסרטון זה כדי ללמוד כיצד לנהל את חוות הדעת והביקורות של הלקוחות שלך, את יכול להשיב לביקורות שהושארו ע"י לקוחותיך באמצעות גוגל ביזנס ולראות מה תפקוד העסק שלך.

כתוב פוסטים הצעות ומבצעים

נגן וידאו

צפה בסרטון זה על מנת ללמוד כיצד ליצור פוסטים חדשים הצעות ומבצעים לקהל הגולשים ולהציג את השירות שהעסק של מספק, זאת באמצעות פרופיל העסק שלך בגוגל ביזנס.

עריכת מידע

נגן וידאו

בסרטון הזה תוכל ללמוד כיצד לערוך את הפרופיל העסקי שלך בגוגל ביזנס, עריכת שם העסק, פרטי יצירת קשר, עריכת הקטגוריה העסקית הרלוונטית לעסק שלך, הוספת תיאור העסק המאפשר ללקוחות פוטנציאלים להכיר את העסק.